Moja lista blogów

poniedziałek, stycznia 04, 2016

Elektronika i kabelki

    Mam koszyk z kabelkami. Mam też urządzenia 3 w jednym tzn. telefon ,telewizor i internet. Razem . Z jednej skrzyneczki wypływa 10 tysięcy kabelków. Różnych. Okresowo nie mam albo telefonu( telefoniarnia przysyła mi nowy ,elegancki kabelek) albo internetu, albo telewizorni.W tej chwili nie posiadam telewizji. I niejaka pupa blada. Gorące dyskusje, przez  aktualnie działający telefon. Przyśłą mi kabelek nowy. Za 3 dni.
Stara metoda - jak coś nie działa należy wyłączyć wszystko i załączyc od nowa. przestała się sprawdzać. Od końca starego i  od początku nowego roku walczę z kabelkami.
 Jesu ,z rozrzewnieniem wspominam  czasy, gdy był telewizor na normalne pokrętełko, człowiek podchodził do sprzętu i miał ten jeden program. A teraz!!! Teraz walczy z kabelkami
,bateriami, pilotami  i cholera jasna go bierze!!!
 Świat stał się cokolwiek za skomplikowany. No bo jak życ ,jak żyć bez internetu,bez telefonu i telewizji!! No jak żyć panie premierze.... Tak nawiasem mówiąc radia też nie mam .Zginąlł mi kabelek!!

11 komentarzy:

 1. :D
  Bardzo przepraszam.
  :D
  Oplułam klawiaturę. Zaraz mi przestanie działać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóz Jo .Klawiatura wyschnie i będzie działać.Na pewno .A mój zakichany tv dalej ma w ciężkiej doopie moje kabelki...

  OdpowiedzUsuń
 3. Stare telewizory uzdrawiało czasem uderzenie pięścią lub w ostateczności młotek. Te nowe, kpią z nas w żywe oczy i irytują kabelkami. Mamy erę kabelkową a my jesteśmy z epoki młotka! Nie da się tak żyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się wkurzę to chyba wezmę młotek....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale raczej gumowy:))

   Usuń
  2. CHyba raczej się wezmę za jaką książkę...

   Usuń
 5. Nie wiem, czy powinienem to pisać, bo przychodzi mi znana z literatury fraza kończąca się słowami: "... ostał ci się ino sznur ...", ale przecież Ty masz kabelek. ;) :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet dwa baardzo długie...wystarczą

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja to nazywam złośliwością rzeczy martwych. Czasem jakby się sprzysięgły i psocą.
  Myślę, że książka pozwoli zagospodarować chwile kradzione przez telewizor. Dobrze, że komputer ma potrzebne kabelki i działa.
  Pozdrawiam nadal świątecznie

  OdpowiedzUsuń
 8. CIerpię na ciszę..wiem ,że sobie coś tam moge puścić w kompie i to robię ale generalnie cierpie na ciszę..dobrze ,że zajęcia się zaczęły -dwie godziny babskiego jazgotu satysfakcjonuje mnie

  OdpowiedzUsuń
 9. Deklarujesz, że bycie bez partnera Ci odpowiada, ale mnie się wydaje, że jakiś elektryk, informatyk lub coś w tym rodzaju przydałby się do pilnowania kabelków, żeby się nie gubiły. Ja ciągle gubię igły i szpilki, więc mnie akuratny byłby krawiec, chociaż tak osobiście wolałabym informatyka, by syna nie prosić o objaśnianie komputera.

  OdpowiedzUsuń