Moja lista blogów

piątek, sierpnia 09, 2013

Chyba można jeszcze

                  Długo mnie nie było . Mam zaległości w czytaniu moich ulubionych
Miałam gości,w międzyczasie , byłam w Polsce znowu, i...jak juz był niby spokój zabrałam sie zamiast  do zgłebiania zawiłości języka holenderskiego do zgłebiania mrocznej duszy Piotra 1-go w/g Aleksandra Tołstoja a tak.. taką  proszę ja was fantazję miałam.
Komputer poszedł w  kąt. Okazało się ,ze można życ bez tego sprzętu jakiś czas przynajmniej. Bo jednak na stałe trudno chyba hi,hi.
Widze,ze kanikuła trwa - tylko Leszek i Piotr pracowici jakoś.
Czas mi tak szybko  biegł ,ze nie mam żadnych głębokich przemyśleń , nie chce mi się dyskutowac na żadne tematy ...Wielki car wszechrosji i czegos tam jeszcze zajął calkowicie moje myśli na conajmniej trzy dni z haczkiem....
Od dziś wracam do normalności.
Urlop od codziennych przyjemności się skończył .
Wracam na łono bloggowe i do starych znajomych.

7 komentarzy:

 1. Jak to tylko Leszek i Piotr! Cooooo??? Publikujemy post za postem a Ty tylko Piotrusia widzisz:)))) Niewdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bet - z całym szacunkiem, ale nie sposób zaprzeczyć Renacie. Przynajmniej ja nie potrafię.
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to? W lipcu 5 postów, w sierpniu 1 / ale to dopiero początek miesiąca/ wypada średnio 1 publikacja w tygodniu. Czy to zła statystyka?

   Usuń
  2. Wiem, wiem, Renacie trudno zaprzeczyć zwłaszcza gdy Was chwali :))) Aaaa, niech Wam będzie :)))

   Usuń
 3. Bet - nieprawda,ze tylko Piotra i Leszka chwale - Ty tylko mi umknelas z tekstu. Puszcze do Ciebie oczko i moze mi wybaczysz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że wybaczę. Leszkowi też...:)))

   Usuń
 4. Czytając w międzyczasie udowadniasz, chociaż wcale nie potrzebujesz, że jesteś mądrym człowiekiem!!!!! Polecam Ci lżejszą lekturę, ale doskonałą w pomyśle. Czytałam na bieżąco jej początki na blogu autorki. Namawiałam gorąco do wydania w całości i udało się jej. Podaję linka a właściwie adres, bo nie umiem tu zalinkować.
  http://www.facebook.com/l/_AQGt3OTkAQGyvXwqMVR_Qr8IfqAMp2yp0loo-kZQNa4NMQ/www.e-bookowo.pl/proza/gdzie-diabel-nie-moze.html

  OdpowiedzUsuń