Moja lista blogów

czwartek, czerwca 23, 2016

Obiecane

Kiedyś obiecałam ,że jk się dogadam z moimi urządzeniami technicznymi to pokaże zdjęcia z herbatki międzynarodowej. Chyba się dogadałam. Chyba. Uwaga ..generalna próbahttps Kolejno od góry, Somalijka i Marokanki dwie, Marokanki, Wietnamka i Sudanka, dwie Kenijki i Bośniaczka dwie siostry ,Holenderka i Somalijka. Mam nadzieje ,że to jakoś wyszło.:))

15 komentarzy:

 1. Fajne towarzystwo. Światowo u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tia ,może nie tak światowo jak gdzie indziej:))Zdjęcia mnie niemożliwie dużo nerwów kosztowały ..technicznie..no ale jak widzisz są wreszcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. REPORTERSKIE.
   Są reporterskie i tego się trzymajmy!

   Usuń
 4. Bo naprawdę dobre zmiany też się zdarzają... ;-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawda - nie u nas.. Jo ja dziś specjalnie dla cćiebie zrobiłam pewne zdjęcia.DLa Tetryka też...

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze - Ciebie miało być

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo kolorowe towarzystwo:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Od tamtego czasu minęlo troszkę i dzisiaj jak widziesz mamy inne zmartwienia:)) Masz pojęcie ? - dziś ani słowa w tv o islamistach hi,hi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo dzisiaj nie lubimy anglików.

   Usuń
  2. Brytyjczycy bardzo mnie wzruszyli... Najpierw zagłosowali za wyjściem z Unii, a potem masowo sprawdzali w internecie, o co właściwie z tą Unią chodzi... I dlaczego Europa śmieje się z Kornwalii, kiedy ta chce zapewnień, że po brexicie nie zmniejszy się wysokość europejskich subwencji.

   Usuń
 9. Jesu to jest już mało śmieszne. Politycy sobie bajzlu narobili ale.. CHyba nie ma tego złego co by na jeszcze gorsze nie wyszło ..może Beuksela się też troszkę weżmie za siebie i zamiast o zaokragleniach bananów i długości ogórka zaczną rozwiązywać rzeczywiste problemy...mam nadzieje ,wiesz jak to jest z nadzieją..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może i nie za mądrych, ale wcale licznych. Bez kompleksów, moje przyrodnie siostry!

   Usuń