Moja lista blogów

sobota, listopada 01, 2014

Bez tytułu

  Czuję się bezradna .Moja walka z policją trwa. Czuje, że za chwilę mnie rozniosą emocje .Trudno mi sobie poradzić .  
 Za chwilę jak zwykle wyjdę za niezłą zołzę,cholerę walczącą z wiatrakami.
Policja holenderska coraz bardziej mnie zadziwia.
  Od wczoraj ręce mi opadły - odpuściłam. niech się dzieje co chce - mnie to już nie interesuje. Niech sobie wszyscy swoje problemy sami rozwiązują. Ja odpadam...
Na złodzieja, szantażystę nie ma rady. dalej bezkarnie okrada i robi jakieś lewe interesy . A policja nic nie może. za to ja nie mam prawa interweniować kiedy wyłamuje zamki .Ende - mam dość.
  I jeszcze moja koleżanka wylądowała w klinice w Mastricht . Jest po operacji .Głowy..Miała tętniaka ,którego oczywiście nie wybadał lekarz domowy. Pękło to. Też dla mnie przeżycie  straszne bo to ja wzywałam pogotowie i ja jechałam z nią do szpitala i ja to wszystko na własne oczy widziałam ...Widziałam jak z pełnej temperamentu kobiety  robi się ćwierć człowieka..
 Już nawet mi się myśleć nie chce.

5 komentarzy:

 1. Reniu, na dobitek jest dziś 1 Listopada i cmentarne święto. Nic tylko się...napić coś na odstresowanie. Będę ci towarzyszyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Reniu, poradzimy. Bet ma rację......Ja też ci potowarzyszę. Wrócę z Polski, ja powalczę a ty pojedziesz "odpocząć"..... od holenderskich problemów :)))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Początek listopada zawsze daje w kość. Może jutro będzie lepiej? No przecież kiedyś musi być!

  OdpowiedzUsuń
 4. No i co ? Nie potwierdza się, że złe rzeczy, (żeby nie mówić nieszczęścia) chodzą parami.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy cokolwiek zależy ode mnie to potrafię w potrzebie "przenieść góry", ale gdy człowiek jest z musu tylko widzem, to ta cholerna bezsilność.....ech! Tylko się napić...

  OdpowiedzUsuń