Moja lista blogów

poniedziałek, marca 20, 2017

Przypisek

          Informuje , że wywaliłam ostatni tekst bo mi się nie podobał. Gdybym jeszcze pisała anonimowo to może... ale jednak występuje na blogu jako ja i się ostatecznie nie będę kompromitować.
 Wystarczy tej kompromitacji na teraz już ostatecznie.
Poza tym +  Maximina mnie zaczęla męczyć. Więc jak się podzbieram to pojade i podziękuje...
  Ta wiosna jest dla mnie jakaś siąkająco ,kaszląco rzeżaco i chyba mam kryzys. Obniżenie nastroju cyco..
Chociaż drzewko zakwitło tak ładnie znienacka i na  moim balkonie jakieś  kwiatuszki też są oprócz pietruszki, która elegancko przezimowała

11 komentarzy:

 1. Zbieraj się, kochana. Jeśli to cię pocieszy, to siedzę własnie boleśnie i czekam, aż prochy zaczną działać. W nocy nie mogłam się ruszyć, a o przewrocie z boczku na boczek mowy nie było (ten cholerny kregosłup). :(

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie- wywaliłaś tekst, a ja się naklikałam pełna ciekawości co tam nowego w Niderlandach. No i co słyszę? Depresja! Phiii... W tej części świata to stan ciągły:)))
  Reniu, dziś wiosna nastała, zakwitnij jak to drzewko i dzielna pietruszka!

  OdpowiedzUsuń
 3. W Niderlanach nic ciekawego .No i jak nie mozna miec depresji w depresji...

  OdpowiedzUsuń
 4. Klik dobry:)
  Zdążyłam ten usunięty tekst przeczytać i tak sobie myślę, że dobrze zrobiłaś. Nie był kompromitujący, ale lepiej, że go nie ma.
  Nie choruj! Zdrówka życzę i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. alEllu - ja cię proszę - co Ty robisz po nocach? W nocy to puściłam i z samego rana usunęłam ...

   Usuń
  2. W nocy śpię. Zapewne u mnie z samego rana jest rańsze niż Twój samoranek. :)))

   Usuń
 5. Lepiej być anonimową na blogu,wtedy można być bardziej szczerym i ,,wygadać się,,.Wiosna u Ciebie w pełni ,już tak kolorowo i w otoczeniu i na balkonie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Baju - nawet jakbym była anonimowa to ten tekst bym usunęła. Może napiszę na ten temat ale inaczej i bardziej przemyślanie ...innym razem .

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawdę powiedziawszy to, co napisane zostaje gdzieś tam w przestrzeni, więc po latach, gdy rodzina odnajdzie, może się zdziwić. Może lepiej szukać pozytywów wokół siebie. Przynajmniej człowiek nie będzie się denerwował. Twój ogródek już robi się zielony, więc zieleni i kwiatów się trzymajmy.
  Zasyłam serdeczności

  OdpowiedzUsuń