Moja lista blogów

poniedziałek, marca 23, 2015

Widok z okna

      Od kilku dni obserwuje. Dziś usiłowałam zrobić zdjęcie ale jednak jestem mało zdolna, Zdjęcie miało być zrobione cichaczem - nie mam zgody  na fotografowanie..Może jutro mi się uda?
  Codziennie rano około ósmej wychodzi pani na spacer z białym ,kudłatym pieskiem  na czerwonej smyczy tudzież czarnym kotkiem bez smyczy...Kotek wyprowadza i pilnuje psa. Prowadzi albo zagania.  Kiedy pani z pieskiem spotka inna panią /pana z jakimś innym pieskiem  , kotek trzyma się bezpiecznej odległości w pobliżu najbliższego drzewa - tak na wszelki wypadek.
  Poza tym - kotek macha ogonkiem jak pies - widziałam!! Bo  ja teraz zamiast porannych wiadomości obserwuje panią,kotka i pieska .O wiele sympatyczniejszy widok..

6 komentarzy:

 1. Fajny widok, ten kot to "czarny anioł stróż" pieska. A może też Pani pilnuje przy okazji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Klik dobry:)
  A ja miewiam widok na pana z kotem na złotym łańcuszku. Ale ani pan, ani kot nie merda ogonem, jak piesek. :)

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze no co za pan - nie merda ogonkiem...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurcze no co za pan - nie merda ogonkiem...

  OdpowiedzUsuń
 5. Spróbuj może od razu zrobić filmik i dać go na You Tube. Zobaczysz co się będzie działo!. Filmuj tak, żeby nie było widać twarzy osób, tylko zwierzaki i wtedy można bez pozwolenia. Ja już merdam ogonkiem jak pomyslę, że to obejrzę!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z tego wynika, że powiedzenie"żyją jak pies z kotem w ciasnej ulicy", nie zawsze musi oznaczać negatywne stosunki. Rozczulająca opowiastka.

  OdpowiedzUsuń